Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Rusija paleido raketą Lenkijos link, Lenkija pakėlė naikintuvus F-16

Sekite mus Facebook'e!



Patiko straipsnis? Pasidalink!

Rusijos karinės pajėgos trečiadienį apšaudė Ukrainos teritoriją. Į Lvivo sritį paleista raketa skriejo Lenkijos kryptimi ir 20 kilometrų atstumu iki sienos.

Kaip skelbia „RBK Ukraina“, prie sienos raketa apsisuko 180 laipsnių kampu, jos perimti išskrido trys Lenkijos naikintuvai F-16.

Apie raketą įspėjo ukrainiečiai

Ukrainos ginkluotosios pajėgos apie 7.08 val. įspėjo apie kovinę galvutę, kuri iš Lvivo srities skriejo Lenkijos sienos link.

„Lvivo srityje sparnuotoji raketa juda sienos su Lenkija link“, – pranešė Ukrainos ginkluotosios pajėgos, skelbia UNIAN.

Į perspėjimą sureagavo Lenkijos operatyvinė vadovybė: socialiniame tinkle X jie pranešė apie Lenkijos ir sąjungininkų lėktuvų pakėlimą.

„Įspėjame apie Lenkijos ir sąjungininkų aviacijos suintensyvėjimą, kuris gali būti susijęs su padidėjusiu triukšmo lygiu, ypač pietrytiniame šalies regione“, – rašoma pranešime.

www.tv3.lt

36

Ar šis straipsnis Jums patiko?

Spustelėkite žvaigždutę, kad įvertintumėte!

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Taip pat skaitykite:  Paskutinis jūsų gimimo datos skaitmuo nuspės jūsų ateitį 5 metus. Ypač svarbūs 2025-ieji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *