Domenas ir interneto svetainė parduodami – PARDUODAMO DOMENO SKELBIMAS
Įkelti

Švarus humoras

Pasaulio Gineso rekordai

Autorius:

Pasaulio Gineso rekordai

Žmogus

Svorio metimo rekordas

Po griežtos dietos ponas Jon Brower Minnoch numetė 419 kilogramų. Anksčiau jis svėrė 635 kg ir „suliesėjo“ iki 216 kg. Sverdamas 635 kg jis buvo sunkiausias žmogus pasaulyje. Tai buvo 1979 m.

Ilgiausia moters barzda

Ponia Vivian Wheeler po savo mamos mirties 1990 m. užsiaugino ilgiausią pasaulyje moterišką barzdą. 2000 m. jos ilgis buvo 27.9 cm. Mielos merginos, nebandykite pakartoti šio rekordo.

Ilgiausias liežuvis

Stephen Taylor turi ilgiausią pasaulyje liežuvį. Iškišto liežuvio ilgis yra 9.4 cm.

Seniausia pasaulyje moteris

Jeanne Louise Calment gyveno ilgiausiai ir mirė sulaukusi net 122 metų. Sulaukusi 100 metų ji vis dar važinėdavo dviračiu. o būdama 114 metų nusifilmavo filme „Vincentas ir aš“.

Alkūnės laižymas

Alkūnės laižymas nėra pasaulio rekordas, nes alkūnę palaižyti gali tikrai ne vienas žmogus pasaulyje. Tai tikrai įmanoma.

Ilgiausia koma

Elaine Esposito komoje išbuvo 37 metus. Komoje gulėjo nuo 6 metų. Iš komos ji taip ir nepabudo. Dėl ilgo miego ji buvo praminta miegančiąja gražuole.

Liko gyva po kritimo be parašiuto iš aukščiausio aukščio

Vesna Vulovic liko gyva iškritusi iš 10 160 m. aukščio.

Daugiausiai kartų nutrenktas žaibo

Į Roy C Sullivan žaibas buvo trenkęs 7 kartus. Per tuos žaibus jam kelis kartus buvo užsidegę plaukai. Jis prarado kojos nykščio nagą ir kentėjo nuo krūtinės, rankų, skrandžio skausmų. 1983 m. jis nusižudė.

Keisčiausi!:

Daugiausia svorio pakelta ausimi!

1998m gruodžio17d. Jian’as Hua’s iš Kinijos savo dešiniąją ausimi pakėlė 50 kg. svorį ir išlaikė 9,3 sekundės! :-) (kas paskui buvo su ausimi manęs neklauskite)

Greičiausias kalbėtojas:

Steve Woodmore’as iš Kentukio valstijos(Dž.Br.), pasakė 595 žodžius per per 56,1 sekundę – ir 637,4 žodžius per televizijos kanalą 1990 metais rugsėjo 22d. Paprastai žmogus per minutę pasako 300 žodžių :)!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

For this option please install the Frontend Uploader plugin.
Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.