Domenas ir interneto svetainė parduodami – PARDUODAMO DOMENO SKELBIMAS
Įkelti

Švarus humoras

Atostogos. Pasidaryk atostogas pats

Autorius:

Atostogos. Pasidaryk atostogas pats

Jeigu negalite sau leisti ar neturite laiko išvykti atostogauti, keletas patarimų, kaip atostogas imituoti namų sąlygomis.

Lėktuvo imitatoriumi skrendate į užsienį

Atsisėskite ant vaikiškos kėdės, prisiriškite rankas per alkūnes prie kėdės atramų ir peiliu bei šakute bandykite valgyti nuo mažyčio padėkliuko. Išverskite stiklą vyno ant šalia sėdinčiojo kelių.

Ieškote galimybės apsipirkti garsiausių pasaulio metropolių parduotuvėse?

Nuskubėkite į vietinę pigių prekių parduotuvę. Iš nukainotų prekių, sukrautų vežimėliuose, prisipirkite prastos kokybės, jums visiškai nereikalingų daiktų (Made in Taiwan/China), kurių jokiu būdu nepirktumėte ne atostogų metu.

Jus labiau žavėtų kelionė į egzotiškas pietų šalis?

Įsigykite 10-ies kartų abonementinį bilietą į soliariumą. Išnaudokite visus bilietus per pačią pirmąja atostogų dieną. Basa koja užminkite ant stiklo šukių. Likusią savaitės dalį sėdėkite pavėsyje, ištiesę apibintuotą koją. Kad patirtumėte vietinių delikatesų skanavimo padarinius ir užtikrintumėte maisto apytaką, pasimėgaudami išgerkite stiklinę ricinos aliejaus.

Pradedantiesiems golfo žaidėjams atostogas labai lengva imituoti

Nuo ryto iki vakaro, siaubingame lietuje prisidengę skėčiu, artimiausiame parke ar pievoje tarp krūmų ir kurmių kupstų stumdykite vežimėlį. Po to vakare nueikite į vietinį barą pasikeikti ir pasigirti sėkme.

Atostogos vasarnamyje

Pasilikite namie. Išsijunkite elektrą ir užsisukite šiltą vandenį. Kiekvieną dieną valgykite kiaulieną tiesiai iš pakuotės ir šaltas dešreles. Iš vietinės žaislų-siurprizų parduotuvėlės nusipirkite niežėjimą sukeliančio purškiklio ir iki kraujo nusikasykite odą. Vis iš naujo skaitykite tą patį nežinia iš kur atsiradusį 1982 metų žurnalą.

Vakarėlis pirtyje

Vakarėliai pirtyje gali būti imituojami didžiulei vyriškai kompanijai (būtinai nuogai išsirengusiems) susigrūdant į mažytį tamsųjį („uošvės”) kambarėlį. Pakaitomis kuris nors nuropokite į kambario kampą ir garsiai šnypškite, o likusi kompanija tuo metu iš kakliuko maukite alų ir pasakokite nešvankius anekdotus. Vakaro pabaigoje kas nors prisigėręs nuvirskite žemyn galva ant akmeninių grindų.

Išvyka žuvauti

Išvyką į žvejybą imituokite nuo ryto iki vakaro trunkančiu pasislydinėjimu ant artimiausių uolų ar akmenų. Ant pirštų ir rankų prisiraižykite nedidelių žaizdų. Grįžkite namo tuščiomis rankomis, nusivylęs, pavargęs ir žiauriai išalkęs. Keikitės ir meluokite taip, kaip ir atvejyje su golfu.

Imituojamų atostogų rezultatas yra lygiai toks pat, kaip ir po normalių atostogų: esate laimingas grįžęs į darbą!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentarų nėra.

Dar niekas nekomentavo.

Gali būti pirmas ir pakomentuoti.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

For this option please install the Frontend Uploader plugin.
Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.