Domenas ir interneto svetainė parduodami – PARDUODAMO DOMENO SKELBIMAS
Įkelti

Švarus humoras

Bukiausi Amerikos banditai

Autorius:

Bukiausi Amerikos banditai

Aukščiausias bukumo lygis

Teigiama, kad visi šie atsitikimai yra tikri.

Idiotiškiausias banko apiplėšimas

San Franciske vyras, norėjęs apiplėšti banką „Bank of America“, įėjo į banko poskyrį ir ant lapelio parašė: „taj apipliešymas, padiekitę vysūs pynygūz y šy kriapšy“. Belaukdamas eilėje, kad galėtų pateikti šį lapelį, jis pradėjo nervintis, kad gal būt kas nors jau pamatė tą raštelį ir gal būt, jam dar nepriėjus prie langelio, jau iškvietė policiją. Taigi jis paliko „Bank of America“ ir nuėjo į kitoje gatvės pusėje esantį banko „Wells Fargo“ poskyrį.

Ten, kelias minutes pralaukęs eilėje, jis įteikė savąjį raštelį kasininkei. Ši perskaitė, ir pastebėjusi visas rašybos klaidas, suprato, kad vyriškis nebuvo geriausias mokinys klasėje. Taigi ji pasakė jam, kad negali priimti šio raštelio apie apiplėšimą, nes jis parašytas ant „Bank of America“ kasos lapelio, ir kad jam reikės arba užpildyti prašymą ant „Wells Fargo“ lapelio, arba grįžti į „Bank of America“ poskyrį.

Sugėdintas vyras pasakė „Gerai“ ir išėjo. Kasininkė paskambino į policiją, kuri po kelių minučių suėmė vyrą, stovintį eilėje „Bank of America“ banke.

Mokytojai – idiotai

Devynerių metukų vaikui Virdžinijos valstijoje buvo uždrausta eiti į mokyklą dėl narkotikų politikos, kurios laikosi mokykla. Vaikas davė draugui ledinuką, ir pasakė, kad dėl šių ledinukų draugas galės pašokti aukščiau.

Belyje, Vakarų Virdžinijos valstijoje, moksleiviui buvo tris dienas uždrausta eiti į mokyklą dėl to, kad šis davė draugui tabletę nuo kosulio. Mokyklos direktorius Forestas Mannas pabrėžė, kad mokykla laikosi „nulinės tolerancijos“ politikos (nepainioti su „nulinių smegenų“ politika)

Neperšokęs griovio, negirk signalizacijos

Gaisrininkai Maui saloje (Havajai) nustatė, kas sukėlė gaisrą 127000 dolerių vertės name – trumpasis jungimas naujai name įrengtoje gaisro signalizacijoje. Nusiminęs namo savininkas teigė: „Tai dar blogiau, nei pernai, kai kažkas įsilaužė į mano namą ir pavogė signalizaciją nuo vagių“.

Darbštuolis!

Topekoje (Kanzaso valstija) į barą įėjo žmogus ir pareikalavo atiduoti visus pinigus kasos aparate. Tikriausiai, pinigų buvo kiek mažoka, nes plėšikas surišo barmeną ir pats tris valandas dirbo barmenu – tol, kol atvažiavusi policija jo nesuėmė.

Aš taip nesakiau!

Los Andželo policijai buvo lengva dirbti su įtariamuoju dėl plėšimo. Akistatos metu (kai liudininkas turi atpažinti nusikaltėlį iš kelių asmenų tarpo), kai detektyvai paprašė visų akistatos dalyvių ištarti „Atiduokit visus pinigus, arba aš šausiu!“, tas vyras suriko: „Aš sakiau ne taip!“

Ai skauda!!!

Virdžinija Byčo mieste plėšikui nepasisekė: iš banko jis pagrobė pinigų paketą, kuris pagrobimo atveju sprogsta, ir susikišo jį sau į kelnes. Ar po to turėjo vaikų, nepranešama.

Gimdymas

Vyras susinervinęs šaukė į telefono ragelį: „Mano žmona nėščia, o sąrėmiai jai kartojasi kas dvi minutes!“ Daktaras paklausė: „ar tai jos pirmasis vaikas?“ Vyras suklykė: „Ne, idiote, čia jos vyras!“

Rankų darbas

Modeste (Kalifornija), pilietis Stevenas Richardas Kingas buvo suimtas už mėginimą apiplėšti banką be ginklo. Jis paprasčiausiai atkišęs smilių ir nykštį laikė ranką kišenėje, tačiau, deja, ranka netyčia išsprūdo iš jo kišenės.

Jus filmuoja

Vyras įsilaužė į banką, ir pavogė banko vaizdo stebėjimo kamerą. Kamera buvo įjungta, vaizdas buvo įrašinėjamas, o įrašas vyko nuotoliniu būdu (kasetė buvo ne kameroje)

Matematikos genijus

Plėšikas įėjo į mažą parduotuvę, padėjo 20 dolerių ant prekystalio, ir paprašė iškeisti smulkiau. Kai kasininkas atidarė kasos aparatą, vyras išsitraukė ginklą ir pareikalavo visų ten buvusių pinigų. Kasininkas jam atidavė visus pinigus. Plėšikas juos pasiėmė ir pabėgo, palikdamas savo 20 dolerių ant prekystalio. O jo laimikis buvo 15 dolerių. Teisininkai laužo galvas – ar buvo įvykdytas nusikaltimas, ar ne?

Alaus!

Turbūt vyriškui po vakarykščio labai reikėjo pataisyti sveikatą. Jis nusprendė mesti į alkoholio parduotuvės langą didžiulį anglies gabalą, pasigriebti šiek tiek gėralo, ir pabėgti. Taigi jis pastvėrė anglies gabalą, ir per galvą (nes gabalas buvo sunkus ir didelis) metė jį į langą. Gabalas atšoko nuo lango, ir tvojo būsimajam vagiui per galvą. Vyras neteko sąmonės. Pasirodo, alkoholio parduotuvės langas buvo iš smūgiams atsparaus stiklo.

Ne tas kranelis

Vyras, pabandęs nusiurbti benziną iš namelio ant ratų, gavo daug daugiau nei tikėjosi. Policija, atvykusi į įvykio vietą, pamatė žmogų, besiraitantį prie didžiulės kanalizacijos vandens balos šalia namelio ant ratų. Policijos atstovas spaudai teigė, kad vyras prisipažino mėginęs vogti benziną, bet per klaidą atsukęs ne tą kranelį (ir todėl gavo tik skysto šūdo).

Alio

Niujorke moteris pranešė apie pavogtą automobilį. Ji paminėjo, kad mašinoje yra telefonas. Policininkas paskambino į tą telefoną, ir pasakė perskaitęs laikraštyje skelbimą dėl parduodamo automobilio, bei pasakė norįs apžiūrėti mašiną. Jie susitarė susitikti, ir mulkis vagišius buvo suimtas.

Ką užsisakysite?

Laikraštis „The Ann Arbor News“ paskelbė apie plėšiką, Ypsilanti mieste (Mičigano valstija) be dešimt aštuntą ryto įžengusį į „Burger king“ užkandinę, išsitraukusį ginklą ir pareikalavusį pinigų. Darbuotojas pareiškė, kad nieko neužsakius jis negali atidaryti kasos aparato. Kai vyras užsisakė „žiedus su svogūnais“, darbuotojas pranešė, kad šis patiekalas pusryčiams negaminamas. Supykęs vyras išėjo.

Buferis

Du vyrai bandė nuplėšti bankomato priekį, tempdami jį, pririšę grandine prie savo mašinos buferio. Tačiau jie ne nuplėšė bankomato priekį, bet savo mašinos buferį. Išsigandę jie nuvažiavo namo, palikę prie bankomato pritvirtintą grandinę, prie kurios buvo prikabintas buferis, prie kurio buvo pritvirtintas mašinos numeris.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentarų nėra.

Dar niekas nekomentavo.

Gali būti pirmas ir pakomentuoti.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

For this option please install the Frontend Uploader plugin.
Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.