Įkelti

Švarus humoras

Instrukcija, kaip sušerti katytei vaistus

Autorius:

Instrukcija, kaip sušerti katytei vaistus

1. Paimkite katę ir paguldykite ją ant rankos, lyg laikytumėte kūdikį. Dešinės rankos smiliumi ir nykščiu suimkite katei iš abiejų snukio pusių. Kai tik katė išsižios, įmeskite tabletę jai į snukį. Leiskite katei ramiai susičiaupti ir nuryti tabletę.

2. Pakelkite tabletę nuo grindų, ištraukite katę iš po sofos ir pakartokite jau žinomą procedūrą.

3. Parsineškite katę iš miegamojo ir išmeskite šlapią tabletę. Iš pakuotės paimkite naują tabletę. Pasiguldykite katę ant kairės rankos, tuo pat metu ta pačia ranka stipriai laikydami ją už užpakalinių kojų. Su jėga pražiodinkite gyvūną ir dešinės rankos smiliumi įstumkite tabletę jam į gerklę. Snukį užčiauptą palaikykite 10 sek.

4. Ištraukite tabletę iš akvariumo ir nuimkite katę nuo drabužinės. Pakvieskite žmoną iš daržo. Stipriai suspauskite katę tarp kelių, tuo pat metu laikydamas jo priekines ir užpakalines kojas. Nekreipkite dėmesio į tylų Jūsų mielos katytės urzgimą. Paprašykite žmonos viena ranka palaikyti katei galvą, pats tuo metu įstatykite šiam sergančiam gyvuliui į snukį medinę liniuotę. Liniuotės pagalba „įmontuokite” tabletę ir su įsiūčiu patrinkite katei gerklę.

5. Nuimkite savo augintinę nuo karnizo ir paimkite kitą tabletę. Neužmirškite vėliau užlopyti užuolaidą ir nusipirkti naują liniuotę. Stropiai sušluokite į krūvelę statulėlių duženas nuo lentynos, kad po procedūros galėtumėte jas suklijuoti. Susukite katę į didelį rankšluostį ir paprašykite žmonos užsigulti ant jos taip, kad iš po pažasties matytųsi tik augintinės galva. Įstatykite tabletę į šiaudelį gėrimui, pieštuku pražiodykite katę ir papūskite per šiaudelį.

6. Išstudijuokite tabletės vartojimo instrukciją, kad įsitikintumėte, kad ši tabletė nepavojinga žmogui ir išgerkite stiklinę vandens, kad panaikintumėte specifinį prieskonį iš burnos. Apibintuokite ranką žmonai, šaltu vandeniu su muilu nuplaukite kraują nuo kilimo. Nuimkite katę nuo kaimyno tvoros, paimkite dar vieną tabletę. Įkelkite katę į sekciją ir uždarykite jos dureles taip, kad kyšotų tik katės galva. Desertiniu šaukšteliu pražiodykite katę. Elastingos gumelės pagalba nusiųskite tabletę tiesiai katei į gerklę.

7. Atsineškite iš garažo atsuktuvą ir prisukite sekcijos dureles ten, kur jos buvo. Prie skruostų pridėkite po šaltą kompresą ir prisiminkite, kada paskutinį kartą Jus skiepijo nuo stabligės. Išmeskite suplėšytus marškinius ir pasiimkite iš spintos kitus. Iškvieskite gaisrininkų komandą, kad nuimtų katę nuo medžio kitoje gatvės pusėje. Atsiprašykite kaimyno, įvažiavusio į tvorą bandant išvengti susidūrimo su Jūsų kate. Iš pakuotės paimkite paskutinę tabletę. Virve suriškite gyvūno užpakalines kojas su priekinėmis ir pririškite prie valgomojo stalo kojos. Sandėlyje susiraskite tvirčiausias sodininko pirštines. Nedideliu veržlėrakčiu priverskite augintinę išsižioti. Įstumkite į snukį tabletę, lydimą didžiulio gabalo jautienos file. Laikydami katės galvą vertikaliai, supilkite bokalą vandens, kad nuplautumėte tabletę į gerklę.

8. Paprašykite žmonos, kad nuvežtų Jus į greitosios med. pagalbos punktą, ramiai sėdėkite, kol daktaras sutvarstys Jums pirštus ir ranką, bei išims tabletės likučius iš dešinės akies. Grįždami namo užsukite į baldų parduotuvę ir užsisakykite naują valgomojo stalą.

9. Išsikvieskite veterinarą :)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

1 Komentaras.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

Upload your media

Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.