Domenas ir interneto svetainė parduodami – PARDUODAMO DOMENO SKELBIMAS
Įkelti

Švarus humoras

Juokingos reklamos

Autorius:

Juokingos reklamos

Bandymas buvo atliktas dalyvaujant notarui. Įprastas valiklis išbėga kaip vanduo, o naujasis „Superdomestos“ yra toks tirštas, kad visai nebėga iš butelio! Todėl vieno butelio jums užteks visam tūkstantmečiui. O jei pataikysi, tai su „Superdomestos“ buteliu gali užmušti visus žinomus mikrobus!

Mes atrenkame geriausias kavos pupeles, o kas lieka, supakuojame ir parduodame jums.

Pirmas peiliukas skuta švariai, antras — dar švariau, …, o dvidešimt ketvirtasis — iki blizgesio nupoliruoja jūsų žandikaulį.

Mano vyras dievina picą, o man lieka dėmės ant marškinių. Gerai, kad yra naujieji skalbimo milteliai. Įberiu jų šiek tiek į tešlą ir vyras nebedievina picos, o man nebereikia skalbti dėmių.

— Sveikas, ponas bebre! Ką reikia daryti, kad dantys būtų tokie, kaip tavo?
— Valykite dantis pasta „Colgate“ ir jie bus tokie pat, kaip mano.
— Tokie pat tvirti?
— Ne, jie kaip ir pas mane, liks tik du!

Ji visai ne blondinė. Ir jos akys ne žydros ­ ji su stiklais. Jos krūtinė netikra — ji iš faneros. Jos kojos trumpos ir per pusantro metro viena nuo kitos. Ji tokia stora, kad netilps į drabužius, kuriuos turi. Tiesa yra tik tai, kad ji — spinta. Ir tai visai ne reklama.

Mes nenaudojame dantų pastos. Kam valytis dantis su pasta, jei yra Cif, kuris be vargo pašalina visas kalkių nuosėdas? Ir jūsų dantys atrodys kaip nauji.

Purvinos bakterijos dirgina odą, skleidžia blogą kvapą ir sukelia niežulį. Su muilu „Protex“ galite nuprausti 99% savo bakterijų ir jos bus ramios, maloniai kvepės ir švelniai masažuos jūsų odą.

Tikriausiai žinote, kad oda apie akis yra ypatingai jautri. „Ponds“ institutas rado išeitį. Mes galime persodinti jūsų akis į ne tokią jautrią vietą.

„Nizoral“, skirtingai nei kitos priemonės nuo pleiskanų, naikina plaukus — pleiskanų atsiradimo priežastį.

Jei negalite prisiminti, ar šiandien jau gėrėte, tai būtinai turite išgerti… tik niekaip neprisimenu, ko.

Pasibaigus mokslo metams Vilaribos ir Vilabadžo gyventojai nutarė surengti puotą ir šventę. Kai puota baigėsi, Vilabadžo gyventojai čiupo ploviklį „Fairy“ ir puolė šveisti indus. Na, o Vilariboje tuo metu linksmybės tęsėsi, nes jie naudojo vienkartinius indus ir jiems nusispjaut į visus ploviklius.

Informacija telefonu. Savo atsakymus paverčiame naujais jūsų klausimais.

Muilas sausina odą. Todėl prausdamiesi naudokite ir vandenį.

Plaukite plaukus su šampūnu „Panten Pro Vy“ ir greitai jūsų plikė blizgės nuo pakaušio iki pat ausų galiukų.

Naujasis „Head and shoulders 3 in 1“. Dabar ne tik šampūnas ir kondicionierius, bet ir majonezas!

Lietuviškas ūkiškas muilas vien savo išvaizda užmuša visas bakterijas ir virusus.

„Jakobs“ geri ir vėl vemi.

Pirkite mūsų kremą nuo celiulito. Kartu gausite ir specialias, patogias masažuojančias kelnes. Tik 100$ ir visas miestas žinos, kad jums celiulitas.

Vieną koją nuskuskime skustuvu, kitą — skutimosi mašinėle, trečią depiliuokime vašku, ketvirtą išpešiokime su pincetu. Po trijų dienų atlikime paprastą testą. Lengva suprasti, kad tris dienas nemelžta karvė plikomis kojomis duoda daugiau pieno.

Ei, iš kur sklinda ši šviesa? Tai spindi iškritę akinančiai balti bebro dantys. Pagalys vis tik yra stipresnis už pastą…

Dabar yra naujas, pigesnis būdas skambinti į užsienį. Skambinkite iš darbo arba paslapčia prislinkite prie kaimynų telefono.

Ir viskas… Ji eina! Ateik pas tėvelį, brangioji, ateik, ateik! A?.. O kodėl ji nuėjo pas kaimyną?

Naujosios sauskelnės taip gerai praleidžia orą, kad jūsų kūdikis bemat išmoks kvėpuoti per užpakaliuką!

Anksčiau mano plaukai buvo sausi ir negyvi, o išplovus galvą naujuoju šampūnu, jie dabar visada šlapi ir juda.

Parduodamas 1969 m. „Mersedesas“. Iš salono atsiveria puikus vaizdas į Gedimino pilį.

Jums bjauru kas dieną matyti bakterijas ant savo unitazo? O įsivaizduokite, ką kiekvieną dieną mato jos!

Ar jums teko matyti dantų šepetuką, darantį ką nors neįprasto? Mano šepetukas dainuoja, vairuoja automobilį ir net sprendžia kryžiažodžius. O kad nereikėtų valyti man dantų, jis susiriečia!

„Fairy“ geriausiai tirpdo riebalus. Užtenka išgerti po šaukštą per dieną ir nebereikės rūpintis dėl antsvorio!

Visapusei burnos priežiūrai vien dantų pastos ir šepetuko nepakanka. Reikia dar ir burnos su dantimis.

Laimos dantys įkrito į puodelį baigiant gerti kavą. Petro dantys liko spurgoje. Ir tik Jonas išsimušė dantis, bevalydamas juos naująja pasta.

Kai pradėjau gerti, mane paliko žmona, draugai ir net šuo. Bet kai ėmiau vartoti „Metadoksilį“ — tabletes nuo alkoholizmo — pas mane vėl visi sugrįžo! Ir Merlin Monro, ir Antanas Smetona, ir net pokemonai…

„Pampers“ — vienintelės sauskelnės, kurias rekomenduoja Lietuvos slaugos specialistų organizacija. O Lietuvos slaugos specialistų organizacija yra vienintelė, kuri buvo sukurta specialiai sauskelnių „Pampers“ rekomendavimui.

Pigiausias būdas pareklamuoti jūsų įmonę! Visus metus nemokėkite savo darbuotojams atlyginimų ir jūsų įmonę nemokamai parodys visų pagrindinių telekanalų žiniose.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentarų nėra.

Dar niekas nekomentavo.

Gali būti pirmas ir pakomentuoti.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

For this option please install the Frontend Uploader plugin.
Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.