Įkelti

Švarus humoras

Kaip dirbti? 10 gero darbuotojo taisyklių.

Autorius:

Kaip dirbti? 10 gero darbuotojo taisyklių.

1. Niekada nevaikščiokite po biurą be popierių rankose. Žmogus su popieriais sudaro sąžiningai dirbančio įspūdį. Jeigu žmogus eina tuščiomis rankomis, tai aplinkiniams atrodo, kad jis eina gerti kavos. O jeigu rankose yra laikraštis, tai jis eina į tualetą. Be to, po darbo eidami namo imkite su savimi kuo daugiau popierių – atrodys, kad jūs dirbate net naktimis.

2. „Barškinkite” kompiuterį – atrodysite labai užsiėmęs. Jeigu jūs daug spausdinsite klaviatūra, tai atsitiktiniam stebėtojui atrodys, kad baisiai daug dirbate. Aišku, iš tikrųjų jūs galite rašyti asmeninius el. laiškus, kalbėtis IRC ar ICQ. Kai jus prigriebs jūsų viršininkas (o tai anksčiau ar vėliau atitiks) sakykite, kad jūs mokotės, išbandote naują programinę įrangą ir t.t.

3. Netvarka ant darbo stalo. Aukščiausia vadovybė gali sau leisti vakare išeidama palikti švarų stalą. Paprastiems mirtingiesiems tai būtų nedovanotina klaida, nes tada leidžiame kitiems suprasti, kad dirbame ne pilna jėga. Stalas turi būti labai apkrautas įvairiais popieriais. Kitiems pernykščiai dokumentai atrodo taip pat, kaip ir šiandieniniai, todėl svarbu tik kiekis. Popierių stirtos turi būti kuo aukštesnės. Jeigu žinote, kad į jus kreipsis dėl kokio nors dokumento, būtinai jį įgrūskite kuo giliau. Tada reikalui esant galėsite parodyti, kaip greitai kaupiasi popieriai ir kiek jums reikia pastangų surasti tinkamą.

4. Balso paštas. Niekada neatsakinėkite į skambučius tiesiogiai, jeigu galite pasinaudoti balso paštu. Žmonės beveik niekada neskambina pasisiūlyti padėti, atvirkščiai, jie skambina, kad jūs ką nors dar jiems padarytumėte. O taip gyventi negalima. Tegu visi skambučiai eina į balso paštą ir jūs žinosite, į ką reikia atsiliepti, o į ką geriau nereaguoti. Jeigu jums bandoma primesti nuobodžią užduotį, perskambinkite per pietų pertrauką, kai tiksliai žinote, kad atsiliepti gali tik sekretorė arba balso paštas. Atrodysite sąžiningas ir doras, nes reagavote į prašymą. Ir jau pats prašytojas kaltas, kad tuo metu buvo išvykęs.

5. Užsiėmusio žmogaus veido išraiška. Darbe visą laiką atrodykite baisiai užsiėmęs. Bet nesiblaškykite. Pasitreniruokite prieš veidrodį nustatyti tokią veido išraišką, kad vadovybė tik pažvelgusi į jus suprastų – jūs atliekate skubius ir svarbius darbus.

6. Užsilaikykite vakarais po darbo. Jeigu viršininkas dar neišėjo, geriau užsilaikykite darbe. Paskaitykite norimus žurnalus ar knygas (juk namie vis tiek nebus tam laiko). Taip pat siųskite el. pranešimus ne darbo metu (pvz., 21.35, 07.15 val. ir t.t.) arba švenčių dienomis.

7. Artistiški atodūsiai efektui sustiprinti. Garsiai atsiduskite, kai kalbama apie darbus. Demonstratyviai nubraukite ranka kaktą. Tai sudarys įspūdį, kad esate labai apkrautas ir daugiau darbų jums jau nebepavyks patraukti.

8. Atsitvėrimo strategija. Popieriai ant stalo taip pat puikiai tinka atsiriboti nuo pašalinių akių – per juos nesimatys, ką iš tiesų darote. Ant praėjimo susidėkite senus aplankus ir knygas, kad prie jūsų būtų sunku prieiti.

9. Ištobulinkite reikiamą leksiką. Išmokite kaip galima daugiau terminų ir tarptautinių žodžių. Būtinai vartokite juos bendraudami (ypač su viršininku). Atminkite, kad jis gal ir nelabai supras, ką sakote, bet nuomonę apie jus susidarys teigiamą.

10. SVARBIAUSIA: jokiais būdais neleiskite, kad šis tekstas pakliūtų jūsų viršininkui į rankas.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentarų: 2.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

Upload your media

Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.