Domenas ir interneto svetainė parduodami – PARDUODAMO DOMENO SKELBIMAS
Įkelti

Švarus humoras

Pirmaklasio dienoraštis

Autorius:

Pirmaklasio dienoraštis

1 rugsejo. Šenden mama pirma karta atvede mane i mokikla. Man ten nepatiko. Kvailas pastatas su grotomis ant langu ir bobute-sargu prie iejimo kurei visa laika iskrenta zandikaulis ir aciklijoja perukas. Per daug vaiku ir beveik nera suaugusiu. Is visu mokitoju labiausiai patiko aukletoja. Ji tikrai faina telycia! Reikes idemiau isiziureti.

3 rugsejo. Kokes gi idiotes mokosi su manim klaseje! Mane pasodina su kazkokia baltapuke, kurios vardas irgi idiotiskas – Inga. Ne pacaniskas vardas kazkoks! Bet as jai is karto patikau. Bent jau dave man ji is pirmo karto, nereikejo ilgai skiesti. Ne taip kaip kitos! Kol is ju liniuote isprasisi puse metu praeis! Toliau stebiu aukletoja.

30 rugsejo. ŠeNdeN suSIpesiAu sU viREsnioKU. Padugne pastume aukletoja, kai ji išeidinejo iš mokytoju kambario. Aš suprantu kad jis atsipraše, bet niekam neleisiu skriausti tu, kurie man patinka! Dabar sedžiu namie su sulaužyta ranka. Aukletoja sureagavo ne taip, kaip laukiau. Ji paeme mano pažymiu knygele ir kažka ten paraše tevui. Labai tikiuosi, kad ten raštiška padeka už toki sunu!

1 spalio. Tai buvo ne padeka. Dabar visi negaliu rašyti, nes sulaužytos abi rankos. Antra sulauže tevas. Vakar. Kai perskaite, kas parašyta pažymiu knygeleje. Bet aš jo nekaltinu. Jis nenorejo, tikriausiai.

4 spalio. Pradejome mokytis aritmetika. Kai aš paklausiau, ar jie ka nors girdejo apie kvadratinius trinarius kubinese lygtyse, mane išvare iš klases, kad neišsidirbineciau, jei toks gudrus. Toliau stebiu aukletoja.

7 spalio. Nuodijau namie tarakonus.

8 spalio. Dvesia…

9 spalio. Dvesia…

10 spalio. Nudvese beveik visi. Ir senelis kartu su jais.

25 spalio. Palaidojom seneli. Na ir senele tuo paciu. Kad nesikankintu. Ragavau labai skaniu salotu „vALI V „E””. Ateityje reikes dažniau ištaisyti laidotuves.

1 lapkricio (rytas). Iš ipratimo atsikeliau 7.30, kad eiciau i mokykla. Velniai mane rautu, visai pamiršau, kad šiandien prasidejo atostogos. Užmigti nebegalejau, todel pradejau eksperimentuoti vonioje. Neradau nieko ypatingo, tik sesers vatinius pagaliukus. Tuoj pagalvosiu, kur juos pritaikyti…

2 lapkricio (vakaras). … sugalvojau, kur ikišti tampona. I praustuvo skyle. Gaila, bet, kai aš atsukau vandeni ir praustuvas prisipilde, siulelis nutruko ir tamponas liko skyleje. I klausima, ar moterims irgi taip atsitinka, mama nieko neatsake. Buvau pastatytas i kampa visai dienai. Stovedamas galvojau apie aukletoja.

3 lapkricio. Nuobodžiauju.

4 lapkricio. Nuobodžiauju.

5 lapkricio. Baigiau nuobodžiauti, pradejau eiti iš proto! Kada gi aš ja pamatysiu??!

10 lapkricio. VALIO! Atostogos baigesi. Pirmojoje pamokoje aukletojos nebuvo, todel vos sulaukiau antrosios. Pakeliui ištepiau klijais Ritkos suola. Buvo labai juokinga, kai ji atsistojo, o sijonas liko prilipes. Dabar tuo klausimu reikes eiti pas direktoriu. Idomu, apie ka jis manes klausines…

11 lapkricio. Vakar testi užrašu negalejau, nes tevas, auklejimo tikslais priklijavo mane prie grindu šalia duru: „Pajusk, sunau, kaip malonu buti ižeistam!” Aš, žinoma, nepuoliau aiškinti, kad Ritka visai neisižeide, kad ji net spiege iš tokio linksmo pokšto! Jis vis tiek nesupras! Guledamas galvojau apie aukletoja. Vis delto reikia prie jos kaip nors prieiti. Kur nors pakviesti. I kina, pavyzdžiui. Man taip Minde iš treciosios „B” patare. Gerai, dar pagalvosiu.

23 gruodžio. Visa trimestra mokemes dailyrašcio. Nesuprantu, kas jame tokio? Po šio dalyko treniruociu pareidavau pavarges ir rašyti nebegalejau.

31 gruodžio. Mama visa diena ruošesi Senelio Šalcio atvažiavimui. Papuoše eglute, priruoše daug valgiu. Tokia didele ir pasakomis tiki! Aš, ir tai žinau kad jo NERA! Reikes jai pasakyti. Nors… tegu džiaugiasi, jeigu jai patinka.

1 sausio. Galva neskauda, kas visai suprantama mano amžiuje. Man padovanojo petardas, naujas kojines ir pora storu komiksu. Atlikau su jais idomu bandyma tema „sprogstamosios medžiagos ir ju itaka aplinkiniam pasauliui”. Itaka pasirode ispudinga! Mama raudojo. Iš laimes, tikriausiai. Kad jos sunus toks genialus.

12 sausio. Vel einu i mokykla. Šiandien mane prieme i spaliukus. Kai tik pakabino ant manes žvaigždute, aš nepastebimai ja nusisegiau ir prikabinau Aušrai prie sukneles. Žemiau, aišku! O! Kiek spiegimo buvo!!! Man vel kažka iraše i pažymiu knygele.

5 kovo. Taip ilgai nerašiau todel, kad buvau tardyme. 13 sausio, nusimines, kad nieko neišeina su aukletoja, susprogdinau chemijos kabineta. Kartu su chemijos mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja. Buvo labai smagu žiureti, kaip jie skrido iš trecio aukšto, griaudint aplodismentams. Paskui milicininkai išveže mane kažkur i sunkiai auklejamu vaiku centra, ar kažka panašaus. Bet veliau paleido. Pasivaikšcioti po vidini kiema. Po to atvažiavo tevas ir pasieme mane iš tos jaukios vietos. Amžinai tie tevai viska gadina!!! Dvi savaites turejau klupeti keliais ant žirniu. Galvojau apie aukletoja. Tikrai pribrendo laikas ja užsiimti.

8 kovo. Padovanojau aukletojai geles, kurias atemiau iš Irkos, gyvenancios kaimyniniame bute. Atrodo ji liko patenkinta (NE Irka!!!).

14 kovo. Vel padovanojau aukletojai geliu. Ši karta paemiau iš mamos. Jai draugai atneše. Tikiuosi ji nepastebes, kad maža puokštele iš 80 rožiu kažkur prapuole. Jei labai prispirs, paaiškinsiu, kad šuo suede. Aukletoja vel buvo patenkinta.

16 kovo. Vel padovanojau… Man atrodo, kad aukletoja pradeda susidometi manimi.

17 kovo. Susipešiau su Vytu iš „B” klases. Jis pasake, kad mano odekolono kvapas (tiksliau, mano tevo odekolono) man netinka. Daug jis supranta! Dabar sedžiu namie su subintuota nosimi. Neivertinau, kad jis i pirštines buvo isikišes konservu skardines. Kita karta aš taip pat isikišiu.

1 balandžio. Visa diena kreciau pokštus ir juokiausi. Pro fizikos kabineto langa išmeteme spinta. Nukrito tiesiai ant fiziko mašinos. Dabar nesuprantama, ar tai spinta su ratais, ar mašina su lentynelemis ant stogo…

23 balandžio. Gamtos pažinimo pamokos metu išejome i parka. Mokemes tema „Atviros ugnies žala miškui”. Su Petka padegeme viena petarda, likusia nuo Naujuju metu. Pasijuokeme, kai pamateme gaisrininkus. Dabar vel juoksimes direktoriaus kabinete.

24 balandžio. Direktorius iškviete i mokykla tevus. Saviesiems aš iš karto pasakiau, kad nera ka ten ant griuvesiu veikti, o Petkos ateis. Na ka gi… Pasijuoks kartu su mumis…

1 gegužes. Ant mokyklos liekanu surengeme susirinkima apie naujo pastato statyba. Direktorius pareiške mums su Petka padeka (geriau pinigu butu daves). Jis pasake, kad mokykla jau seniai reikejo nugriauti, tik niekaip neprisiruošdavo. O tuo tarpu mus visus grupemis išskirstys i kitas mokymo istaigas. Ka gi, pažiuresime ar ilgai mus iškes…

25 gegužes. Mus iškente. Iki tokio laipsnio, kad mes patys vos sulaukeme vasaros atostogu. Aš visai botaniku pasidariau. Net dienorašcio rašyti nespedavau. Mokiausi! Kaip sake didysis ežiukas. Na nieko! Nuo rytojaus – atostogos!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

1 Komentaras.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

For this option please install the Frontend Uploader plugin.
Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.