Įkelti

Švarus humoras

Reklamų parodijos

Autorius:

Reklamų parodijos

* Bandymas buvo atliktas dalyvaujant notarui. Įprastas valiklis išbėga kaip vanduo, o naujasis „Superdomestos” yra toks tirštas, kad visai nebėga iš butelio! Todėl vieno butelio jums užteks visam gyvenimui. O jei pataikysi tai su „Superdomestos“ buteliu gali užmušti visus žinomus mikrobus!

*Mes atrenkame geriausias kavos pupeles, o kas lieka, supakuojame ir parduodame jums.

* O, pietų pertrauka! Tadas valgo brangų kepsnį, o Tomas – pigesnius traškučius. Po pietų abu nespėjo į tualetą ir privarė į kelnes. Jei prikakotos kelnės atrodo vienodai, tai kam valgyti brangų maistą?

* Pirmas peiliukas skuta švariai, antras – dar švariau, …, o dvidešimt ketvirtasis – iki blizgesio nupoliruoja jūsų žandikaulį.

* Mano vyras dievina picą, o man lieka dėmės ant marškinių. Gerai, kad yra naujieji skalbimo milteliai. Įberiu jų šiek tiek į tešlą ir vyras nebedievina picos, o man nebereikia skalbti dėmių.

* Ji visai ne blondinė. Ir jos akys ne žydros -ji su stiklais. Jos krūtinė netikra -ji iš faneros. Jos kojos trumpos ir per pusantro metro viena nuo kitos. Ji tokia stora, kad netilps į drabužius, kuriuos turi. Tiesa yra tik tai, kad ji spinta. Ir tai visai ne reklama. Sprite…

* “Ajax” gėlių kapas. Chloro simfonija.

* Grigiškių popieriaus fabrikas skelbia akciją. Atsiųsk mums penkis panaudotus tualetinio popieriaus gabalėlius ir laimėk 10 litrų geriausiai liuosinančios ricinos!

* Purvinos bakterijos dirgina odą, skleidžia blogą kvapą ir sukelia niežulį. Su muilu „Proteks” galite nuprausti 99% savo bakterijų ir jos bus ramios, maloniai kvepės švelniai masažuos jūsų odą.

* Tikriausiai žinote, kad oda apie akis yra ypatingai jautri „Ponds” institutas rado išeitį. Mes galime persodinti jūsų akis į ne tokią jautrią vietą.

* „Nizoral”, skirtingai nei kitos priemonės nuo pleiskanų, naikina plaukus – pleiskanų atsiradimo priežastį.

* Pasibaigus mokslo metams Vilaribos ir Vilabadžo gyventojai nutarė surengti puotą ir šventę. Kai puota baigėsi, Vilabadžo gyventojai čiupo ploviklį „Feiri” ir puolė šveisti indus. Na, o Vilariboje tuo metu linksmybės tęsėsi, nes jie naudojo vienkartinius indus ir jiems nusispjaut į visus ploviklius.

* Muilas sausina odą. Todėl prausdamiesi naudokite ir vandenį.

* Daug pomidorų! Dar daugiau pomidorų! Labai daug pomidorų! Taip baigėsi Suslavičiaus mėginimas padainuoti ant scenos.

* Gerkite pomidorų sultis! Sultys tai sveikata. Sveikata tai sportas. Sportas tai pergalės. Pergalės tai draugai. Draugai tai išdaigos. Išdaigos tai chuliganizmas. Chuliganizmas tai kalėjimas. Negerkite pomidorų sulčių!

* Surink 3 kamštelius ir gausi puodelį. Surink 3 puodelius ir tau grąžins visus tavo kamštelius!

* Naujasis „Head and shoulders 3 in 1″. Dabar ne tik šampūnas ir kondicionierius, bet ir majonezas!

* Čia ateina tikri mokiniai. Dažniausiai po pamokų ir geria tiktai mineralinį. Pasėdi, pasikalba, būna, kad ir pasimuša. Tokie yra moksleiviški papročiai. Mokytojos to niekada nesupras.

* Vieną koją nuskuskime skustuvu, kitą – skutimosi mašinėle, trečią depiliuokime vašku, ketvirtą išpešiokime su pincetu. Po trijų dienų atlikime paprastą testą. Lengva suprasti, kad tris dienas nemelžta karvė plikomis kojomis duoda daugiau pieno.

* Laidojimo biuras skelbia akciją: „Pažiūrėk po dangteliu ir laimėk nemokamą antkapį!”

* Dabar yra naujas, pigesnis būdas skambinti į užsienį. Skambinkite iš darbo…

* Anksčiau mano plaukai buvo sausi ir negyvi, o išplovus galvą naujuoju šampūnu, jie dabar visada šlapi ir juda.

* Visose „Rimi” parduotuvėse ieškokite rodyklių su užrašu „Pigu – perku!”. Niekur kitur negausite pigiau tokių gražių rodyklių.

* Visapusei burnos priežiūrai vien dantų pastos ir šepetuko nepakanka. Reikia dar ir burnos su dantimis.

* Naudokitės nauju losjonu po skutimosi. Pasirinkite vieną iš keturių vyriškų aromatų – prakaito, tabako, alaus arba neskalbtų kojinių.

* Pristatome naują psichologinę pagalbą telefonu. Jeigu jūs pernelyg nervingas, tai keletą kartų stipriai spustelkit 1. Jei jaučiatės nuo ko nors priklausomas, paprašykite, kad paspaustų 2. Jei manote, kad jums asmenybės susidvejinimas – spauskite 3 ir 4. Jei esate šizofrenikas, tai tylus balsas jums pasakys, ką reikia spausti. Jei jus kamuoja depresija, tai spauskite ką norite, vis tiek niekas neatsilieps. Jei jus vargina persekiojimo manija, tai žinokite, kad ragelį dėti per vėlu, mes jus jau stebime.

* Anksčiau aš nedėvėdavau savo mėgstamų kelnaičių, kad jų nesutepčiau. Bet išmokau naudotis tualetiniu popieriumi ir dabar aš galiu dėvėti savo mėgstamas kelnaites, kada tik noriu.

* Ajax. Tau nepatinka panos makiažas? Tik paimk, nuvalyk ir išmesk.

* Pirkite prekių už ne mažiau kaip 50 Lt ir laimėkite 10 naujutėlaičių automobilių! Užrašykite ant kvito savo vardą, pavardę, adresą ir išmeskite jį į šiukšlių dėžę, kurią rasite kiekvienoje parduotuvėje. O mums jau žinomas laimėtojų pavardes galėsite sužinoti dienraštyje „Respublikos rytas” arba televizijos žaidime „Pirk ir laimėk”.

* Naujieji laisvinantys vaistai veikia taip švelniai, kad net nepažadins jus iš miego.

* Nauja priemonė, kuri puikiai panaikina iš rūbų žuvies kvapą. Rūbus reikia užkasti, o tą vietą užbetonuoti.

* Patikimos buitinės technikos nebūna. Įrodyta laužtuvu.

* Naujasis indų ploviklis „Fairy” su kanapių aromatu. Plauk indus linksmai!

* Naujoji „Komet” lengvai naikina net lavondėmes.

* Gydomosios žvakutės su mėtų aromatu. Tegul būna gaivus ne tik kvėpavimas.

* Jūsų katei reikia ne tik „Whiskas”, bet ir mažo konservų dėžutės atidarytuvėlio.

* „Gilette” įklotai – skystį paverčia žele skutimuisi.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

1 Komentaras.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

Upload your media

Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.