Įkelti

Švarus humoras

Tiuningas. Tiuningo pamokėles. Kaip tiuninguoti

Autorius:

Tiuningas. Tiuningo pamokėles. Kaip tiuninguoti

Esi kietas bičas? Turi treningus su trim baltom juostelėm, tokią pat beretę, odinę rankinę, lakuotus batukus, odinę striukelę ir „a la“ auksinę grandinėlę iš spaudos kiosko, bet dar neturi kieto aparato? Be jo neišsiversi… Čia rasi patarimų, kaip patobulinti (užtiuninti) savo kietą mašiniuką.

Gerbtiniausi ir patys krūčiausi automobiliai kietam bičui yra tik vokiški, todėl neapsiriksi pasirinkęs:

1. 3-osios klasės BMW (senesnio modelio) – liaudyje vadinama „chuliganke“.

2. „Audi 80“ – liaudyje vadinama „elgeta“, šiek tiek naujesnio modelio – „pirichoku“, o nuo 1988 metų – tiesiog „bulka“.

3. „Opel Calibra“ – kažkodėl pritapo mažiausio paukščio pasaulyje kolibrio pravardė.

4. „VW Golf“ (tinka ir 2, ir 3 kartos) – tiesiog „guoliu“.

Pradėsim darbus. Pastebėtina, kad reikia pradėti tiuninguoti nuo išorės, kadangi jūs turite ribotą biudžetą, nesvarbu, kad amortizatoriai seniai numirė, granatos traška, padangos plikos, ratų balanso išvis nėra, bet merginos (13-18 metų) to nemato ir nesupranta.

1. Neoninės lemputės dažniausiai dedamos ant valytuvų purkštukų, bet originalūs kieti bičai deda juos ir ant antenų, priekinių grotelių, į priekinius žibintus (kad būtų sudarytas prabangių „Xenon“ žibintų įvaizdis), o įžūliai kieti bičai sugeba užsidėti ir ant stogo, ir ant ratų.

2. Išmetimo vamzdis – išgauti garsui nereikalingas sportinis bakelis, jis daug kainuoja, geriau išpjauti ir viską, ką ten rasi, išmesti velniop, nesvarbu, kad salone ir aplinkui 1 km spinduliu niekas nesusikalbės. Svarbu sudaryti įspūdį, kad po kapotu – 3 litrų turbokompresorinis motoras, išvystantis 350 arklių galią. Būtinas atributas – išmetimo vamzdžio antgalis, „Maximoje“ kainuoja nuo 15 litų.

3. Spoileris – ant bagažinės dangčio toks į kabyklą ar į rankeną panašus daiktas (per „Formulės 1“ varžybas galima tokį pamatyti). Jį reikia dėti kuo didesnį, geriausia, kad iškiltų virš automobilio stogo, taip sudarysit mergaitėms įspūdį, kad važiuojant 320 km/h greičiu tavo mašina yra veikiama šio aerodinaminio elemento ir yra labai stabili. Nesvarbu, kad transporto priemonė išvysto maksimalų 120 km/h greitį nuo kalniuko, pučiant palankiam vėjui, ir spoileris padarytas iš gipso kartono – merginos šito nesupranta.

4. Ratai – gerbtina, jei sukrapštysi pinigų 14-15 colių lietiems diskams žvaigždės ar voratinklio formos, padangos nesvarbu, merginos vis tiek apie jas nieko nenusimano, o be to, jų nudilimas važiuojant praktiškai nematomas, matomi tik jūsų ratlankiai. Jei neturi pinigų, pakaks ir ratų gaubtų (kalpokų) – „Maximoje“ kiekvienas kietas bičas patenkins savo poreikius už 20 litų.

5. „Greičio skylės“ – ant variklio dangčio reikia išpjauti tokią didelę skylę ir ją išgaubti, kad nesimatytų pusės vaizdo pro priekinį stiklą (pvz., „Subaru Impreza WRX“ tokį turi, tik, aišku, jis duoda naudos ir jį uždėjo protingi žmonės po ilgų bandymų ir t.t.), šiaip tai yra variklio aušinimo elementas, tačiau bet kuris kietas bičas jums gali paaiškinti, kad tai yra „greičio skylės“, kurios jūsų transporto priemonei kaipmat prideda 30 arklio galių.

6. Priekinis buferis – jį reikia daryti kuo žemesnį, nes tik taip įgysi daug privalumų: palengvinsi specialiojo transporto darbą apsnigtais keliais žiemą, nesvarbu, kad negalėsi užvažiuoti ant borto ar į jį atsirėmus buferis subyrės, nes yra taip pat padarytas iš gipso kartono. Taip rodo per automobilių lenktynes, per „Eurosport“ kanalą, vadinasi, ir jums tokio žūtbūt reikia.

7. Garso aparatūra – reikia, kad bumbsėtų nesveikai ir pritrauktų pusę miesto vagių, merginoms tai daro įspūdį. Privažiavus prie merginų reikia paleisti muziką visu garsu, paskui ją užtildyti (kad neatrodytum kvailai ir galėtum susikalbėti), atsidaryti langą, iškišti ranką (būtinai turi matytis jūsų grandinėlė) ir nustačius susižavėjimo miną tarti kažką panašaus: „Eee, mergikės, šokit į modeliuką, važiuosim prie ežeriuko kasečių pasiklausyti“.

8. Aksesuarai – būtinai reikia kokio kieto užrašo, kokios labai gerą reputaciją turinčios kietos firmos pavadinimas labiausiai tinka, pvz.: „Recaro“, „Sparco“, „Rieger Tuning“ ir pan. Nesvarbu, kad vien tikra „Recaro“ sėdynė kainuoja dvigubai daugiau nei jūsų transporto priemonė, svarbu merginoms sudaryti prabangaus sportinio automobilio įspūdį.

9. NOS – „Nitro Oxygen Sistem“, nitrosuboksido įpurškimo sistema, kadangi ji kainuoja 5 kartus daugiau už jūsų automobilį ir net ją kažkokiu stebuklingu būdu įdiegus ir panaudojus tavo mašinos variklio stūmokliai išlakstytų per variklio dangtį, jos diegti neapsimoka, bet kadangi taip rodė filme „Greiti ir įsiutę” ir tau žūtbūt tokio reikia, imi gesintuvą ir ant jo užrašai NOS, įdedi į bagažinę – merginos vis tiek nieko nesupras.

10. Langų tamsinimas – reikia užtamsinti taip, kad ne tik naktį nieko nesimatytų per užpakalinius stiklus, bet ir dieną, nesvarbu, kad tai nesuteikia jokio patogumo, o tik trukdo statant automobilį, taip sudarysi ypač kieto bičo įvaizdį, kuris, ko gero, yra žinomas verslo pasaulyje ir nenori būti fotografuojamas įkyrių žurnalistų.

Čia buvo trumpi patarimai kietam bičui, kaip patobulinti savo automobilį, tačiau kai kurie kieti bičai sugeba taip užsitiuninti savo aparatus, kad įspūdis lieka neišdildomas. Atsimink, kad automobilį reikia apkarstyti įvairiais dalykais, ir nesvarbu, kad iš jų jokios naudos, atvirkščiai, tik žala ir jūsų negausi techninės apžiūros, negalėsi privažiuoti prie ežero duobėtais keliukais. Svarbu išreikšti save ir padaryti įspūdį mergaitėms, – tai yra svarbiausia, tad sėkmės darbuose ir medžioklėje.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/includes/single/post-tags.php on line 10

Tu nenori to praleisti

Komentarų: 3.

Komentuoti.


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/mintys/domains/juokingi.lt/public_html/wp-content/themes/furious/functions/filters.php on line 103

Kiti populiarūs įrašai

Upload your media

Please make sure that you have installed the Profile Builder plugin.