Sekite mus Facebook'e!
Australijoje, Kanberos mieste, per avariją žuvo 19 metų mergina, važiavusi elektriniu paspirtuku.
19-metė mergina žuvo susidūrus elektriniam paspirtukui, kuriuo ji važiavo, su automobiliu Kanberoje. Sekmadienio popietę tragedija įvyko Kambah priemiestyje, netoli Drakeford Drive ir O’Halloran trasos.
ACT policijos teigimu, moteris per avariją buvo nusviesta dideliu atstumu.
Ji nedėvėjo šalmo
Greitoji pagalba nuvežė moterį į Kanberos ligoninę su sunkiais galvos ir kojų sužalojimais. Nepaisant visų paramedikų pastangų, mergina ligoninėje mirė. „ACT Policing“ komanda atlieka avarijos tyrimą ir rengia ataskaitą koroneriui.
Sekmadienį įvykęs incidentas nusinešė dvyliktos aukos gyvybę ACT keliuose 2022 metais, skelbia news.com.

Sveiki, aš esu Mykolas Janonis – kuriu turinį, kuriame telpa tiek rimtesnės temos, tiek lengvesnės pramogos. Man patinka rašyti naujienas, straipsnius ir aktualijas, o taip pat dalintis maisto receptais ir horoskopais.
Visa tai publikuoju tinklalapyje juokingi.lt, kur siekiu, kad kiekvienas lankytojas rastų kažką artimo sau – ar tai būtų naudinga informacija, ar įkvepiantis receptas, ar šiek tiek žvaigždžių išminties.
