Sekite mus Facebook'e!
Salotos su krabų lazdelėmis, šviežiais agurkais ir pupelėmis. Derinys nėra pats įprastiausias, tačiau gana įdomus ir originalus. Viskas paruošiama greitai ir paprastai. Pagrindinis salotų akcentas – padažas.
Ruošiant reikės šių ingredientų:
- krabų lazdelių, 200 g;
- šviežio agurko, 1 vnt;
- konservuotų pupelių, 1 skardinė;
- žaliojo svogūno, krapų.
Padažui paruošti paimkite:
- kiaušinį, 1 vnt;
- augalinio aliejaus, 200 g;
- cukraus, 1 šaukštelis;
- druskos, 0,5 šaukštelio;
- garstyčių, 1 šaukštelis;
- citrinos sulčių, 1 šaukštelis.
Gaminimo procesas
Krabų lazdelės supjaustomos kubeliais.
Šviežias agurkas supjaustomas savavališkai
. Pupelės nusausinamos nuo skysčio
. Susmulkinama ryšulėlis žaliųjų svogūnų ir bet kokie žalumynai pagal skonį
. Visi produktai sumaišomi salotinėje.
Padažui sumaišykite kiaušinį, druską, cukrų, garstyčias ir citrinos sultis, augalinį aliejų blenderio dubenyje ir išplakite iki baltos, tirštos masės.
Padažą supilkite į salotas, išmaišykite ir patiekite
.
Tokias sočias salotas su pupelėmis galima naudoti kaip garnyrą, kaip priedą prie žuvies, mėsos šaltųjų ir karštųjų užkandžių
.
Jei nėra laiko užsiimti padažu, galite naudoti paprastą majonezą, tik sumaišykite jį su šaukšteliu garstyčių, berkite bet kokį pagal savo skonį. Raudonąsias pupeles taip pat galima pakeisti baltosiomis pupelėmis.

Sveiki, aš esu Mykolas Janonis – kuriu turinį, kuriame telpa tiek rimtesnės temos, tiek lengvesnės pramogos. Man patinka rašyti naujienas, straipsnius ir aktualijas, o taip pat dalintis maisto receptais ir horoskopais.
Visa tai publikuoju tinklalapyje juokingi.lt, kur siekiu, kad kiekvienas lankytojas rastų kažką artimo sau – ar tai būtų naudinga informacija, ar įkvepiantis receptas, ar šiek tiek žvaigždžių išminties.
