Saldus ir sveikas desertas iš moliūgų, obuolių, sultenių ir apelsinų paruošiamas paprastai. Toks patiekalas gali būti puikus priedas prie pietų ar vakarienės, tinka kaip popietės užkandis.
Gaminti reikės šių ingredientų:
- Moliūgas, pusė;
- apelsino, 1 vnt;
- obuolių, 2 vnt;
- sultenių, 100 g;
- sviestas, 20 g;
- cukraus pagal skonį.
Kepimo procesas
Jei turite sausų sultenių, užpilkite jas verdančiu vandeniu ir palaikykite 15 minučių, tada išspauskite.
Moliūgą nuplaukite, kruopščiai nuplaukite odelę. Perpjaukite jį į 2 dalis ir vieną iš jų nusiųskite į šaldiklį – jos mums neprireiks.
Iš antrosios moliūgo dalies išimkite sėklas
. Obuolius supjaustykite gabaliukais, apelsiną nulupkite nuo žievelės ir baltojo sluoksnio, taip pat supjaustykite gabaliukais.
Sultenes sumaišykite su obuoliu ir apelsinu
. Į moliūgą supilkite dalį vaisių, pabarstykite cukrumi, vėl vaisius ir cukrų.
Paskutinis sluoksnis – cukrus ir ant viršaus uždėti sviesto gabalėlius.
Moliūgą sudėti į rankovę, gerai užrišti galus ir perkelti rankovę į
kepimo
skardą
. Orkaitę įkaitinti iki 180 laipsnių ir kepti moliūgą 1 valandą. Moliūgą
galima patiekti karštą arba šaltą
.

Aš sultenes keičiu kitais džiovintais vaisiais, pridedu smulkintų riešutų, o jei norite labai sveiko deserto, tuomet cukrų pakeiskite medumi ir galite įdėti cinamono. Desertas išeis labai sveikas ir skanus.


