Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Mirė į medį dviračiu Nidoje įvažiavusi jauna moteris: išgelbėti nebebuvo įmanoma

Nidos kurorte naktį atsitiko netikėta tragedija. Jauna pora važinėjosi dviračiais, kai moteris nesuvaldė dviračio ir trenkėsi į medį. Ji buvo išvežta į ligoninę, bet neišgyveno. Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai pranešė pradėję tyrimą dėl jaunos moters mirties Nidoje.

Kaip pranešama, moteris naktį į ligoninę Klaipėdoje buvo atvežta iš Nidos.

Apie 2 val. 25 min. ji stipriai susižalojo, kai Taikos gatvėje, Nidoje, dviračiu atsitrenkė į medį.

Aplinkybės gana miglotos, suvestinėje nurodoma, kad 1990-aisiais gimusi moteris „galimai važiavo dviračiu“. Apie tai, ar ji lemiamą naktį buvo apsvaigusi – nenurodoma.

Trečiadienį iš ligoninės gauta žinia, kad moters gyvybė užgeso ligoninėje.

Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Patiko straipsnis? Pasidalink!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *