Sekite mus Facebook'e!
„Aušriečių“ lyderiui Remigijui Žemaitaičiui raginant „Nemuno aušros“ frakciją palikusią parlamentarę Agnę Širinskienę atsisakyti Seimo nario mandato, pastaroji tikina, jog tokie pareiškimai jai kelia šypseną. Pasak A. Širinskienės, buvusiam kolegai pačiam vertėtų susimąstyti, ar jo vieta tikrai parlamente.
„Paprastai, kai tokį žmogų išgirsti, tiesiog norisi nusišypsoti“, – Eltai sakė parlamentarė.
„Antra vertus, manyčiau, kad pačiam Žemaitaičiui, matyt, ir išdavus rinkėjus, ir tiek sugebėjus privirti maklių per metus, reikėtų labai gerai pagalvoti, ar jo vieta Seime yra“, – pridūrė ji.
Kaip skelbta anksčiau, „aušriečių“ lyderis R. Žemaitaitis pirmadienio rytą paragino A. Širinskienę atsisakyti Seimo nario mandato.
„Padorus ir save gerbiantis politikas arba politikas, kuris gerbia politinę bendruomenę (taip ir padarytų – ELTA)“, – LRT radijui teigė R. Žemaitaitis.
ELTA primena, kad į Seimą su „Nemuno aušra“ išrinkta A. Širinskienė sausio mėnesį prisijungė prie Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“.
Sprendimą trauktis iš „aušriečių“ frakcijos parlamentarė priėmė dėl nesutarimų su „Nemuno aušros pirmininku R. Žemaitaičiu.
Šaltinis: tv3.lt

Sveiki, aš esu Edvinas Narušis – žmogus, kuriam patinka rašyti ir dalintis turiniu įvairiomis temomis. Kuriu naujienas, straipsnius, aktualijas, o taip pat lengvesnį turinį – maisto receptus ir horoskopus.
Visa tai publikuoju tinklalapyje juokingi.lt, kur siekiu, kad kiekvienas lankytojas rastų sau įdomų ir naudingą turinį – tiek rimtesnių minčių, tiek įkvėpimo ar pramogos.
