Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Panevėžio ligoninėje mirė 19-metis: tragiška lemtis ištiko namuose

Panevėžyje nugriuvo ir vėliau mirė 19-metis jaunuolis.

Kaip pranešė policija, jaunuolis mirė trečiadienį, apie 11.50 val., Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Jaunuolis iš namų į ligoninę buvo pristatytas sekmadienį. Pirminiais duomenimis, asmuo griuvo namuose.

Trečiadienį, apie 17.40 val., Rokiškyje, Aukštaičių gatvėje, lipant laiptais susmuko 52-ejų vyras.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai žmogų gaivino, bet jis mirė.

Mirties aplinkybės neaiškios.

www.tv3.lt

Patiko straipsnis? Pasidalink!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *