Patys tingiausi, bet patys skaniausi pyragėliai su žaliaisiais svogūnais, žolelėmis ir kiaušiniu. Taip galima gaminti su kopūstais, malta mėsa ir bet kokiais kitais įdarais.
Ruošiant reikės tokių ingredientų:
- kefyro arba natūralaus jogurto, 300 g;
- kiaušinio, 1 vnt;
- druskos, 0,5 šaukštelio;
- cukraus, 1 šaukštelis;
- 10 g raugo;
- miltai, 250 g.
Įdarui paruošti reikia:
- Virtus kiaušinius, 2 vnt;
- ryšulėlio žaliųjų svogūnų, šiek tiek krapų;
- varškės, tarkuoto sūrio pagal pageidavimą, 100 g;
- druskos, pipirų.
Gaminimo procesas
Kiaušinius supjaustykite nedideliais kubeliais ir sumaišykite su smulkintais svogūnais ir krapais. Sumaišykite masę, druską ir pipirus
. Tešlai kefyrą (jogurtą, grietinę, grietinėlę, rūgpienį ir bet kokį kitą raugintą pieno produktą) sumaišykite su kiaušiniu, druska ir cukrumi.
Miltus persijokite ir sumaišykite su kepimo
milteliais. Miltus supilkite į tešlą ir išminkykite. Miltų gali prireikti daugiau, nei nurodyta recepte, masė turi būti labai tiršta
. Sudėkite įdarą ir minkykite iki vientisos masės.

Į įkaitintą augalinį aliejų pilkite po valgomąjį šaukštą tešlos ir kepkite ant mažos ugnies, kol paruduos, uždengę dangčiu.

Tokie tinginių pyragaičiai puikiai tinka prie bet kokio patiekalo, tiesiog prie arbatos pusryčiams.


