Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Ji kažkada buvo tikra gražuolė, bet subjaurojo veidą, kad atrodytų kaip lėlė.

Sekite mus Facebook'e!



Patiko straipsnis? Pasidalink!

Kadaise ji buvo paprasta mergaitė ir svajojo tapti kaip lėlė 😯 Prieš 5 metus ji pradėjo didinti lūpas ir skruostikaulius ir visoms procedūroms išleido beveik 10 000 dolerių 😱 Ji anksčiau buvo tikra gražuolė 🤔 Kaip ši mergina atrodė prieš visas intervencijas, galite pamatyti paspaudę nuorodą komentaruose 👇 👇

Andreja kažkada buvo eilinė mergaitė, tačiau prieš penkerius metus ji nusprendė radikaliai pakeisti savo išvaizdą. Ją įkvėpė „Bratz“ lėlės – su didžiulėmis akimis, miniatiūrinėmis nosytėmis ir, žinoma, putliomis lūpomis.

Andreja išsikėlė sau ambicingą tikslą: tapti didžiausių lūpų ir skruostikaulių pasaulyje savininke.

Per šį laiką jai jau buvo atliktos  34 hialurono rūgšties injekcijos į lūpas , o procedūrai ji išleido  8000 svarų sterlingų . Tačiau ji tuo neapsiribos.

Nors daugelis klinikų atsisakė skirti naujas injekcijas, nurodydamos pavojų sveikatai, Andreia pasiryžusi tęsti.

Ji prisipažįsta, kad jai sunku valgyti ir net kalbėti, tačiau ji mano, kad tai maža auka siekiant savo svajonės.

Neseniai mergina atkreipė dėmesį į savo skruostikaulius. Iki šiol jai buvo atliktos  4 injekcijos , bet dar 2 laukia pakeliui. Į šią savo transformacijos dalį  ji jau investavo apie 2 tūkstančius svarų sterlingų .

Jos veidas darosi vis aštresnis ir panašesnis į lėlę, bet būtent to ji ir norėjo.

Nepaisant kritikos iš visų pusių, Andreja nekreipia dėmesio į neigiamus komentarus. Ji įsitikinusi, kad svarbiausia – mylėti save. Tačiau gydytojai nerimauja dėl jos būklės.

Jie įspėja, kad per didelės injekcijos gali sukelti  negrįžtamas pasekmes  , įskaitant jautrumo praradimą ar net audinių nekrozę.

Jie rekomenduoja mergaitei atidžiai stebėti menkiausius kūno pokyčius ir signalus.

Tačiau Andreja nėra įpratusi pasiduoti. „Aš judu savo tikslo link ir niekas manęs nesustabdys“, – sako ji.

Taip pat skaitykite:  70-ąsias vestuvių metines atšventę lietuviai išdavė laimingos santuokos paslaptį

147

Ar šis straipsnis Jums patiko?

Spustelėkite žvaigždutę, kad įvertintumėte!

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *